KALENTERI JA TULOKSET 2018

#PvPaikka/OpastusKarttaRatamestariTuloksetVäliajat
1 2.4.  Eurajoki liikuntakeskus  Korttelisuunnistus   tulokset väliajat
2 9.4.  Unajan koulu/Vt8 Pyhärannantie  Kapasaari Tuija Kallio  040 5240665   tulokset  väliajat
3 16.4. Kollantie-Nihattulantie
D-rataa ei ole
Päiväkunnainen   Toni Knuutila  0400-278404  tulokset  väliajat
4 23.4.  Eurajoki moottorirata/Vt8 Koivuniementie Koivuniemi   Hannu Rintala  040-5305626 tulokset  väliajat
5  30.4.  Otanmaa/Haaasaarentie  Otanmaa Osmo Harju  0400-772504   tulokset  väliajat
7.5.   Lensun koulu/Monnankatu  Kourula  Tiina Mäkelä  040-7344425 tulokset väliajat
14.5.   Lammi/Vt12 Kollan it.liittymä  Lamminkulma  Tuula Leppänen  044-5929342  tulokset väliajat 
21.5.  Pyytjärvi/Pohjoiskehä  Pyytjärvi   Osmo Harju  0400-772504 tulokset   väliajat
28.5.   Kortelan koulu/Unajantie
Suunnistajan kauppa
 Kortela  Harri Laiho  045-8456771 tulokset  väliajat 
10 4.6.   Kolla louhos/Vt12  Tuitinjärvi Tuija Kallio  040-5240665  tulokset  väliajat 
11 11.6.   Eurajoki Lutta/Vt8 Lapintie  Hauinsuo  Ossi Valtonen   2500-811842 tulokset väliajat
12 18.6.   Kylmäkorventie/Vt12 Kollan it.liittymä  Ruishuhta  Simo Koskela  0400-789043 tulokset  väliajat
13 25.6.   Kisa-Helistö/Kodisjoentie
buffetti ja sauna (saunamaksu)
 Helistö  Rainer Helkkula  050 3759657 tulokset väliajat 
14 2.7.   Kodisjoki Isovuorentie 43/Kodisjoentie 
(vain käteismaksu)
 Röllä   tulokset väliajat 
15 9.7.   Lappi Ylikieri/Vt12 Alakierintie  Kaatmojärvi  Simo Koskela  0400-789043  tulokset väliajat
16 16.7.   Lapin urheilukenttä/Vt12 Lappi Hinnerjoentie  Katomajärvi Timo Lehtinen  040 5292457   tulokset väliajat 
17 23.7.   Sampaanala/Lounaisväylä  Kortela  Seppo Lindell  0400-593073  tulokset  väliajat
18 30.7.   Eurajoki Linnamaan koulu/Vt8 Eurajoki Linnamaa   Rami Rintala  040-5115190  tulokset  väliajat
19 6.8.   Murtamo/Vt12 Murtamontie Pirttijärvi   Hannu Leppänen  040-7795620  tulokset  väliajat
20 13.8.   Kylmäkorventie/Vt12Kollan it. liittymä  Härjänsilmä  Teuvo Sippola 040-7662037  tulokset  väliajat
21 20.8.   Vasaraisten koulu/Kodisjoentie
Suunnistajan kauppa
 Levonkallio  Marko Lehtonen  050-4378767  tulokset  väliajat
22 27.8.   Monna P-paikka/Kodisjoentie  Ilvesalho Reijo Lotila 040-5887174  tulokset  väliajat
23 3.9.   Eurajoki Hankkila/Vt8 Olkiluodontie  Merimaa  Juhani Sievi-Korte  040-5100405  tulokset  väliajat
24 10.9.   Lappi Salamakallio/Vt12 Hinnerjoentie  Salamakallio  Miika Rantanen  0400-784082 tulokset  väliajat
25 17.9.   Eurajoki Rikantilan koulu/Vt8 Lapijoki Rikantla   Asikaiset   040-5247846 tulokset  väliajat
26 24.9.   Petäjäs/Hakunintie  Petäjäs  Hannu Leppänen  040-7795620  tulokset  väliajat