KALENTERI JA TULOKSET 2020

#PvPaikka/OpastusKarttaRatamestariTuloksetVäliajat
1  30.3.  peruttu     Tulokset Väliajat
2  6.4.  peruttu     Tulokset Väliajat
3  13.4.  (RaLu: kansalliset peruttu)     Tulokset Väliajat
4  20.4.  peruttu     Tulokset Väliajat
5  27.4.  peruttu     Tulokset Väliajat
 4.5. peruttu     Tulokset Väliajat
 11.5.  peruttu     Tulokset Väliajat
 18.5.  peruttu     Tulokset Väliajat
 25.5. peruttu     Tulokset Väliajat
10  1.6.  Lappi urheilukenttä/Vt 12 Lappi Hinnerjoentie
Suunnistajan kauppa
 Katonajärvi  Timo Lehtinen
 040-5292457
Tulokset Väliajat
11  8.6.  Eurajoki Lutta/Vt 8 Lapintie 2070   Tero Peltola
040-7338687 
Tulokset Väliajat
12  15.6.  Kullanperä Kylmäkorpi/Vt 12 Kollan itäinen liittymä  Ruishuhta  Teuvo Sippola
 040-7662037
Tulokset Väliajat
13  22.6.  Kolla louhos/Vt 12 Kolla  Tuitinjärvi Marko Lehtonen
050-4378767
Tulokset Väliajat
14  29.6.  Hanhinen/Vt 8 Unaja /Pyhärannantie Säynässalo Tiina Mäkelä
040-7344425
Tulokset Väliajat
15  6.7.  Kodisjoki/Kodisjoentie 2052  Röllä  Hemmo Laurila
 040-5940078
Tulokset Väliajat
16  13.7.  Lappi Ylikeeri/Vt12 Alakeerintie  Kaatmojärvi  Simo Koskela
 040-0789043
Tulokset Väliajat
17  20.7.  Monna P-paikka/Kodisjoentie 2052  Helistö  Rainer Helkkula
 050-3759657
Tulokset Väliajat
18  27.7.  Eurajoki Hankkila/Vt 8 Olkiluodontie  Merimaa  Rami Rintala
 040-5115190
Tulokset Väliajat
19  3.8.  Salamakallio/Vt 12 Lappi Hinnerjoentie  Salamakallio Hannu Leppänen
040-7795620
Tulokset Väliajat
20  10.8.  Nihattula/Vt12 Kollan läntinen liittymä  
                ja Kodisjoentie
 Päiväkunnas Jeremia Hintsala
044-2512118
Tulokset Väliajat
21  17.8.  Monna P-paikka/Kodisjoentie  Ilvesalho  Reijo Lotila
 040-5887174
Tulokset Väliajat
22  24.8.  Kallionikula Uotila/Uotilan vanhatie
Suunnistajan kauppa
 Ruosteenaro  Harri Laiho
 045-8456771
Tulokset Väliajat
23  31.8.  Sampaanala/Hankkarintie-Lounaisväylä

 Kortela  Seppo Lindell
 040-0593073
Tulokset Väliajat
24  7.9.  Eurajoki Rikantila/Vt 8 Lapijoki    Riku Juhala
 050-4076062
Tulokset Väliajat
25  14.9.  Avoinna!    Toni Knuutila
 040-0278404
Tulokset Väliajat
26  21.9.  Petäjäs/Hakunintie  Petäjäs  Tuija Kallio
 040-5240665
Tulokset Väliajat
27  28.9.  Eurajoki Saari/Vt 8 Lapijoki    Saku Asikainen
 040-5247846
Tulokset Väliajat
28  5.10.  Eurajoki moottorirata/Vt 8 Koivuniementie  Lapijoki  Koivuniemi  Ossi Valtonen
 050-0811842
Tulokset Väliajat